RS-PROTEGUM s.r.o. - VELKOOBCHOD A MALOOBCHOD PNEUMATIK - NÁKLADNÍ AUTODOPRAVA

O nás

Společnost RS-PROTEGUM s.r.o. byla založena s cílem poskytovat nejlepší služby a produkty za bezkonkurenční ceny na českém trhu, a to v nejvyšší míře kvality a spolehlivosti s ohledem na spokojenost zákazníků.

Prioritou podnikatelské činnosti společnosti je nabídka a dostupnost širokého sortimentu protektorovaných i nových pneumatik, hliníkových i plechových disků na veškerá vozidla a rychlé dodání tohoto sortimentu našim zákazníkům.

Zabýváme se prodejem osobních, sportovních, terénních, dodávkových, lehkých nákladních protektorovaných i nových pneumatik a disků obchodníkům (lokálním autoservisům, pneuservisům, prodejcům pneumatik) a také koncovým spotřebitelům prostřednictvím internetového obchodu (http://www.protegum.cz) nebo v místě sídla společnosti (Koperníkova 50, Dolní Lutyně 735 53).

Protektorované i nové pneumatiky dovážíme na náš centrální sklad v Dolní Lutyni v pravidelném intervalu.

V požadovaném rozměru zákazníka jsme schopni tedy zajistit protektorované i nové pneumatiky od různých světových výrobců pneu a to vždy za přijatelné ceny (pokud nedisponujeme na skladě požadovaným rozměrem pneumatiky, vyřídíme požadavek zákazníka do 24 hodin).

Každý produkt, jenž naše společnost nabízí, je certifikován a homologován pro evropských trh a splňuje všechny potřebné standardy, normy a záruky.

Další důležitou činností firmy mimo velkoobchod a maloobchod pneumatik je silniční nákladní doprava nad 3.5 tuny pro cizí potřeby (více informací v záložce autodoprava).

  

Fakturační a korespondenční údaje

RS-PROTEGUM s.r.o., Koperníkova 50, Dolní Lutyně 735 53

IČ: 05806071, DIČ: CZ05806071

Zapsána v obchodním rejstříku vedeného krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 69434.

 

Bankovní spojení

Komerční banka, a.s.

Číslo účtu: 115-4062080227/0100

 

Obchodní oddělení a zákaznický servis

Dotazy ohledně informací o zboží, dostupnosti zboží směřujte na:

Ing. Pavel Rus

Tel. +420 605 251 720

protegum@protegum.cz

 

Reklamace

Dotazy ohledně vyřízení reklamací směřujte na protegum@protegum.cz.

 

DOPRAVA

Dotazy ohledně autodopravy směřujte na:

Ivan Rus

Tel. +420 603 466 841

doprava@protegum.cz.